1. בית
  2. /
  3. רופא שיניים לילדים בצפון...

רופא שיניים לילדים בצפון הארץ

כהורים, כולנו משתדלים לשמור על הילדים שלנו בריאים ומאושרים, כאשר אחד הדברים שעלינו לדאוג לו במסגרת תפקידנו הוא ביקור שגרתי אצל רופא השיניים. רוב ההורים יעידו על כך שזו משימה שלא כל כך קל לבצע, מכיוון שילדים לא תמיד ששים לבקר אצל רופא השיניים, ורק עצם המחשבה יכולה לעורר פחד וחרדה. 

לכן קיימת חשיבות רבה לבחירת מרפאת שיניים שבה עובדים רופאי שיניים מקצועיים, ידידותיים שמתמחים בעבודה עם ילדים ובעזרת שירותיה תוכלו לשמור על בריאות הפה, השיניים והחניכיים של ילדיכם לכל אורך תקופת הילדות וההתבגרות שלהם. 

כיצד בוחרים מרפאת שיניים לילדים בצפון הארץ?

רוב האנשים מעדיפים לבחור מרפאת שיניים שקרובה לאזור המגורים שלהם. אם אתם גרים באזור הצפון, וודאי שאינכם רוצים להתפשר, וגם אם ההיצע אינו נרחב, עליכם לדעת שביצעתם את הבחירה הטובה ביותר עבור הילדים שלכם. 

זה ממש קריטי לבחור ברופא שיניים מומחה לילדים בצפון הארץ שידע כיצד לגרום לילדיכם להרגיש בנוח, ושיהיו לו את כל הכלים הנחוצים כדי לעזור לילדיכם להתגבר על חרדה דנטלית, ושיספק מענה לילדים בעלי צרכים מיוחדים, מאחר שרופא שיניים מומחה לילדים הוא בעל הסמכה לביצוע טיפולים באמצעות סדציה  או הרדמה מלאה. 

מחפשים רופא שיניים לילדים בצפון הארץ? הגעתם ליעד

אם אתם מחפשים רופא שיניים לילדים בצפון הארץ, מרפאת ד”ר מרוות חורי, המתמחה ברפואת שיניים לילדים היא הכתובת הנכונה. המרפאה ממוקמת בחיפה ומנוהלת על ידי ד”ר מרוות חורי, מומחית ברפואת שיניים לילדים ונוער. 

במסגרת הכשרתה הרבה, ד”ר מרוות חורי רכשה כלים פסיכולוגיים ייחודיים אשר מאפשרים לה לטפל בילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים, ילדים הסובלים מחרדה דנטלית, וילדים שעברו חבלות בחלל הפה. כמו כן לד”ר מרוות חורי יש את ההסמכה הדרושה כדי לבצע טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה או סדציה, כך שאם דרכי הטיפול המקובלות לא עובדות, יש אופציה אחרת. 

איזו הסמכה צריכה להיות לרופא שיניים לילדים?

רופאי שיניים מומחים לטיפולי שיניים בילדים ונוער למדו רפואת שיניים כללית והמשיכו לרכוש השכלה נוספת כדי להתמחות בתחום רפואת השיניים לילדים. ד”ר מרוות חורי למדה רפואת שיניים באוניברסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים והתמחתה ברפואת שיניים לילדים באוניברסיטת תל אביב. כיום היא מנהלת את היחידה לרפואת שיניים לילדים, במרכז הרפואי לגליל, כאשר בין הטיפולים שמרפאתה מספקת ניתן לקבל טיפולי מניעה כגון איטום חריצים, מריחת לכת פלואוריד וביסוס הרגלי הגיינה אורלית ותזונה נכונים. בנוסף לכל הטיפולים המשקמים כמו כתרים בשיניים, סתימות, עקירות שיניים ושומרי מקום בדרכי טיפול שונים למשל טיפולים עם שיטות ניהול התנהגות, טיפולים בגז צחוק וסדציה לילדים.

מתן תשובות לכל השאלות שלכם

כאשר מחפשים רופא שיניים לילדים בצפון, מומלץ שלא להתפשר ולבחור את הטוב ביותר לילדיכם. כך אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שהילדים שלכם נמצאים בידיים טובות במהלך הטיפול, שהחוויה שלהם הינה טובה, ושהשיניים שלהם יהיו בריאות לכל אורך תקופת הילדות. 

מרפאת השיניים של ד”ר מרוות חורי ממוקמת בצפון הארץ ובה ניתן למצוא רופאי שיניים מקצועיים ומומחים לטיפולי שיניים בילדים, שגם יבצעו טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, וגם יתנו לכם ההורים, מענה על כל השאלות שיש לכם. כך בנוסף, תוכלו להבין את מטרת הטיפול ולקבל הדרכה וכלים שיעזרו לכם לשמור על בריאות הפה, החניכיים והשיניים של ילדיכם גם בבית, בין ביקור לביקור. 

מעבר לכך, שרופאי השיניים במרפאה הם מומחים בטיפול בילדים, יש להם ניסיון רב ביצירת אינטראקציה עם ילדים, כך שיוכלו לסייע במהלך כל בדיקה וטיפול, לגרום להם להתגבר על הפחד ולעבור את הכל יותר בקלות. 

לפרטים נוספים על טיפולי השיניים במרפאת ד”ר מרוות חורי בצפון הארץ, מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר, ונחזור אליכם בהקדם.

רופאת שיניים לילדים בחיפה